Internet


Internet

Už nemusíte řešit dostupnost pozemního internetového připojení, je tu totiž SES Broadband – rychlý, spolehlivý širokopásmový internet všude tam, kde potřebujete. Pokrytí ze satelitu je vám k dispozici kdekoliv, bez ohledu na terénní překážky. Služba, dříve známá pod názvem ASTRA2Connect, není omezena pouze na městské aglomerace, ale je k dispozici kdekoliv a okamžitě. Ať potřebujete širokopásmový internet na vrcholcích hor, uprostřed divočiny či na chalupě, my vás spojíme se světem.

Internet kdekoliv

SES Broadband zajišťuje spolehlivé vysokorychlostní připojení k internetu nezávisle na pozemní infrastruktuře. Signál je stejně kvalitní uprostřed velkoměsta jako na poušti, a přenos přes satelit navíc neruší terénní překážky.

Rychle a flexibilně

Spojení přes službu SES Broadband je rychlé a na rozdíl od mnoha pozemních operátorů je jeho rychlost stálá. Nabízíme flexibilní neomezené balíčky stejně jako tarify dle objemu přenášených dat, a to o rychlostech stahování do 10 Mbit/s a upload až do 364Kbit/s – můžete si tedy zvolit kapacitu přesně podle vašich potřeb. Měsíční paušál služby SES Broadband začíná na 650 Kč.

Televize i volání

SES Broadband umožňuje i levné VoIP telefonování přes internet, takže můžete volat a zároveň využívat internet.

Přes parabolu, kterou se připojíte na rychlý internet SES Broadband, lze také sledovat televizi. Stačí její malá úprava a klasický set-top box pod televizorem, a můžete si užívat několik set digitálních televizních kanálů včetně HD.